Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problematikon

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Minulost




Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 01. 12. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Problematikon   Problematikon EmptyThu 1 Dec Thu, 01 Dec 2005 22:29:41 +0300 22:29

Toto téma je zaměřeno na problém. Pokud nějaký máte a chcete se o něj podělit, tak můžete právě zde... Např. nedaří se meditace. Nelíbí se duchovní fórum. Někdo / něco vás štve. Nenechejte si to vyrůst až nad hlavu... rendeer
Návrat nahoru Goto down
lama




Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 01. 12. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon EmptyThu 1 Dec Thu, 01 Dec 2005 22:38:15 +0300 22:38

Znásilnili Lamu.
Někdo zneužil můj nick na Mozaice v diskuzi. Nevím jestli to má být legrace nebo se mám cítit podveden, ošizen, znásilněn - či jinak poškozen.
Jak se mám v takové situaci zachovat? Už Vám někdo sebral totožnost a tvářil se jako Vy?

Taková situace..... mám se smát nebo si jít stěžovat?
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon EmptyThu 1 Dec Thu, 01 Dec 2005 23:27:38 +0300 23:27

lama napsal:
Jak se mám v takové situaci zachovat? Už Vám někdo sebral totožnost a tvářil se jako Vy?

Běž si stěžovat na Magistrát. pig
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Katka




Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 02. 12. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon EmptyFri 2 Dec Fri, 02 Dec 2005 00:31:19 +0300 0:31

Tak jsem tady, to je teda...výkon.
Jak na tobogánu jocolor jocolor rendeer cheers affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon EmptyFri 2 Dec Fri, 02 Dec 2005 00:32:43 +0300 0:32

Katka napsal:
Tak jsem tady, to je teda...výkon.
Jak na tobogánu jocolor jocolor rendeer cheers affraid affraid

Laughing Laughing Laughing Mad Laughing Razz Razz lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Minulost




Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 01. 12. 05

Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon EmptyFri 2 Dec Fri, 02 Dec 2005 02:05:02 +0300 2:05

lama napsal:
Znásilnili Lamu.
Někdo zneužil můj nick na Mozaice v diskuzi. Nevím jestli to má být legrace nebo se mám cítit podveden, ošizen, znásilněn - či jinak poškozen.
Jak se mám v takové situaci zachovat? Už Vám někdo sebral totožnost a tvářil se jako Vy?

Taková situace..... mám se smát nebo si jít stěžovat?

Sebral totožnost... to by mohla být docela fajn chvilka... lama bez totožnosti kouká na lamu s totožností lamy...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problematikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematikon   Problematikon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problematikon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Pokec o čemkoli-
Přejdi na: