Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 děláte něco pro své zdraví?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

děláte něco pro své zdraví? Empty
PříspěvekPředmět: děláte něco pro své zdraví?   děláte něco pro své zdraví? EmptySun 4 Dec Sun, 04 Dec 2005 12:39:07 +0300 12:39

děláte něco proti němu?

ovlivňuje to jak jíte, jestli jste častěji venku, jestli nějak cvičíte, o čem přemýšlíte to jak se cítíte?
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
mr.imp

mr.imp


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 21. 01. 06

děláte něco pro své zdraví? Empty
PříspěvekPředmět: Re: děláte něco pro své zdraví?   děláte něco pro své zdraví? EmptySat 21 Jan Sat, 21 Jan 2006 02:46:10 +0300 2:46

Ahoj Míšo, než Ti odpovím, poprosím Tě nejdříve: odpověz první na svou otázku, ať to nabere trochu směr)
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

děláte něco pro své zdraví? Empty
PříspěvekPředmět: Re: děláte něco pro své zdraví?   děláte něco pro své zdraví? EmptySun 22 Jan Sun, 22 Jan 2006 01:45:55 +0300 1:45

nemám na výběr

ale proč ne - dnes jsem byl na kolečkových bruslích - 5hodin v kuse, tak mám nohy jak ze železa :-)) .. byli jsme v rollerworldu - něco na způsob krytého kluziště se dřevěnou podlahou a stroboskopy plus hudba, takže diskotéka na kolečkových bruslích a pěkně jsem sizajezdil

jinak jezdím na kole, pro toma do školy a do obchodu - taky nemám na výběr, takže podle toho co musím udělat, tam jedu na kole, nebo jdu pěšky,.. auto nepoužívám, neboť nemám řidičák a z osobních důvodů a asi ani mít nebudu

tolik k pohybu - hýbu se díky okolnostem, požadavkům na mně kladeným - bez možnosti výběru. Kdybych měl jinou práci, vše by tomu bylo podřízené

Nyní o jídle - jím vegetariánsky, ale občas uždíbnu něco z masitých nebo vajíčkových nebo prawn - ulity, škeble, nebo co to je produktů, ale jinak maso nejím - je strašné - párkrát jsem se pozvracel a tak, když jsem je jedl. Vždy když je sním, cítím, že vůc již ne, neboť bych cítil, co to vlastně jím - mrtvolu

Jím vyvážené i nevyvážené - jogurty, celozrnné i bílé buchtičkózní sladkosti, cokoli - mám rád saláty, miluji saláty, které bych dříve nejedl.. a protože jsem odkázán sám na sebe, dělám jen to a jak je to v daný okamžik nejpříjemnější - např. jogurt a sušenky a semínika (slunečnice, tykve..), ořechy také.. nebo teď mám v oblibě bílé toasty z toastového chleba se sýrem, trochou másla a posypané uvnitř lněnými semínky, k tomu dpokusuji salát - rozličný. Obas si uvařím rýži, nebo čočku nebo pšenici. Když vaří lujsa - tak nemám, opět, na výběr a pochutnám si s ostatními, mimo masa, na tom, co spolu připravíme.

Piju vodu, občas nějaké šťávy nebo limonádu. Z piva - nemaje na výběr, když jsem se jel potkat s jediným svým kamarádem tady v anglii do Colchesteru, tak jsem zašli na pivo, a protože pivo u mne znamená jedno, tak se opíjím jedním pivem a funguje to.. není mi blbě jako po více--- to pivo je cedrové, chutná jako limo nebo bílé víno, obačs, tak jednou týdně si doma dámi půl deci vína. Kamarád se vrátil do čech a já zde nemám s kým pít a hovořit česky a do koho rýt :-)..

Onanie - ano, ale méně než dříve, jednou do týdne, někdy dvakrát a někdo až za deset dní nebo později.. jak kdy, nic zvlášť sexuálního v přítomnosti krásných dívek necítím, je to setrvačnost předchozího zvyku.. ale že bych toužil po krásném pohlavním styku s dívkou, to snad ani nikoli.. je to vyvážené z druhé strany většinou dost obtížným charakterem vztahů. Ale o dívce a lásce sním.. sním si dál svý sny bzedný :-)

Občas (obden) po ránu cvičím khatu pranám - pozdrav khatu z jógy v denním životě a svým vlastním způsobem podle situace upravenou relaxačně dýchací a meditační sérii. Nicméně těžko říct co je co, a tak se meditace většinou prolíná s pokřikováním na SImona, že kravatu (nosí tu stejnokroj, do školy) má ve svém pokoji atd. Těžko říct, je -li to praxe, asi nikoli. Nemám na výběr

řekl bych, že zapadám někam do advaity - neduality - nepřítomnosti odděleného jednotlivce, jak všechno oddělení je jen zdánlivé

mějte se hezky, nestydím se - nejsem ! :-) míša
geek ostříhali mne scratch mír a lásku na zakázku
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Sponsored content





děláte něco pro své zdraví? Empty
PříspěvekPředmět: Re: děláte něco pro své zdraví?   děláte něco pro své zdraví? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
děláte něco pro své zdraví?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Co se jinam nevešlo :: Vegetariánství-
Přejdi na: