Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 již perfektní milenec

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptyMon 5 Dec Mon, 05 Dec 2005 17:58:30 +0300 17:58

Panečku, Tony Parsons, to je mystik.. poslouchal jsem si jeho slova o milenci, jímž jsem a jenž je již perfektní, o jednotě, milujícím a milovaném, přítomnosti, živoucnosti.

Pak jsem to doplnil Sailorem Bobem Adamsonem, ze starčích výňatků, které tvoří základ knihy Přítomné vědomí (nebo 3CD set Konverzace o ničem) - čas je jen mentální koncept, minulost ani budoucnost neexistuje a nikdy neexistovala - jen v mysli. Je jen přítomnost. A touto přítomností jsem já.

Tito tři - Papadží, Tony Parsons a Bob mluví čistou pravdu.

Koho to zajímá? Tuto zprávu každý přeslechne a nikdo ji dříve neslyšel.

Papá
Mír
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
ciki




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 12. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptyFri 9 Dec Fri, 09 Dec 2005 15:54:11 +0300 15:54

Ahoj miso

Co keby nejaky odvazlivec prelozil napriklad THE OPEN SECRET ?
Vela fanusikov advaity by sa potesilo. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptyFri 9 Dec Fri, 09 Dec 2005 20:48:55 +0300 20:48

tonyho hodne prekladal Joshi, podivej se na mozaice :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptyFri 9 Dec Fri, 09 Dec 2005 21:05:44 +0300 21:05

Vítejte na Otevřeném tajemství
**************************

Toto je vším co je... ničím byvším vším, včetně zdánlivého postupu hledání smyslu a počátku náboženských tradicí, jež zakládají svá učení na doslovné a dogmatické misinterpretaci původního poselství.

Nicméně, je i hluboce skrytou komunikací kterou lze slyšet jen je-li zde připravenost na překvavivé a převratné.

Odkrývá nevhodnou ideu, že osobní snažení může přinést osvícení. Ztělesňuje nebezpečí neznáma a radost prostého bytí bez úsilí, cesty nebo víry.

Jeho brilantní jednoduchost zaskočuje mysl a jeho neomezenost zahrnuje i své vlastní odmítnutí.

Tony Parsons
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Katka




Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 02. 12. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptyFri 9 Dec Fri, 09 Dec 2005 22:50:17 +0300 22:50

Teda Míšo,
ten obrázek....z koťátka se vyklubal pěkný kocourek?....mňau, mňauk. Razz cat cat cat Razz
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec EmptySun 11 Dec Sun, 11 Dec 2005 12:15:07 +0300 12:15

Katka napsal:
Teda Míšo,
ten obrázek....z koťátka se vyklubal pěkný kocourek?....mňau, mňauk. Razz cat cat cat Razz


Ahoj Katko,

jaký kocourek?
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Katka




Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 02. 12. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: ahojky   již perfektní milenec EmptySun 11 Dec Sun, 11 Dec 2005 19:37:12 +0300 19:37

Hele,Míšo, já vím, jsou tu mužští, tak teda taková pěkná iluze hmoty, jako Tyler....to se dá pochopit scratch
ale "dej" občas také nějakého fešáka...ať se nám to pěkně vyváží, ju?

Pečeš cukroví?...asi ne, viď...nebo jen reprezentuješ spotřebitelskou obec?...jakpak to je??? confused pirat bounce
Návrat nahoru Goto down
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: ahojky   již perfektní milenec EmptySun 11 Dec Sun, 11 Dec 2005 21:09:54 +0300 21:09

Katka napsal:
Hele,Míšo, já vím, jsou tu mužští, tak teda taková pěkná iluze hmoty, jako Tyler....to se dá pochopit scratch
ale "dej" občas také nějakého fešáka...ať se nám to pěkně vyváží, ju?

Pečeš cukroví?...asi ne, viď...nebo jen reprezentuješ spotřebitelskou obec?...jakpak to je??? confused pirat bounce

Iluze hmoty, to jako že je Liv Tyler pěkně uplácaná z testíčka? cherry Cukroví letos nepeču, pekla jsem - dělal jsem (nejdřív s maminkou, pak i bez) úlky, rohlíčky, linecké slepované marmeládou buď s výkrojem uvnitř horního patra nebo polité čoko a s oříškem. Pak umím cukroví z formiček - to tmavěhnědé, rumové kuličky, dělali jsme taky hříbečky a různé panáčky, na to si vzpomínám, postavičky už nebo ještě neumím, ale hříbky ano, jo, marcipánky mně naučila babička...

teď odskočím k tématu liv tyler, ona je pškně kozatá, my tu tomu říkáme "horny".. prsatá, jo holt mladé dívky .. :-)) a pěkné ženy, to je těstíčko :-). Ne vážně, včera mi sem přišla delegace svědků jehovových - tatínek a přivedl si dceru a říká, můžu vám dát tento časopis, já jsem řekl, jistě, a on, to je moje dcera a (moc moc pěkná, krásná atd.) já se na nídívám a říkám, ahoj a ona špitla, ahoj, a já se podívám zpátky na tatínka, jak se na mně zubí a říká, chcete ještě tenhle o ďáblu na zemi? (doslovně : Je ďábel skutečný?), tak jsem vykoktal ano, a vidím koutkem oka, jak dole po chodníku jde ještě jeho manželka s kočárkem a tam má malé dítě. Tak jsme se hezky rozloučili, vím i jak se jmenuje (ten pán), ne jeho krásná dcera.. a přes okno vidím, jak když odchází si mezi sebou něco povídají a ona se směje.. no a je pryč. A ticho, venku zima.

Hezký, ne? :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Sponsored content





již perfektní milenec Empty
PříspěvekPředmět: Re: již perfektní milenec   již perfektní milenec Empty

Návrat nahoru Goto down
 
již perfektní milenec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Jednotliví učitelé, jednotlivá učení :: Tony Parsons-
Přejdi na: