Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Krádeže

Goto down 
AutorZpráva
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

Krádeže Empty
PříspěvekPředmět: Krádeže   Krádeže EmptySat 10 Dec Sat, 10 Dec 2005 12:46:02 +0300 12:46

Ahoj,

tak před dvěma dny se u nás stavili zloději - asi tři 15+- ctiletí kluci, někdo je v době, kdy jsem byl venku z domu viděl běžet po ulici od nás a jeden z nich k nám už před asi půl rokem jednou zavítal (a vzal mi foťák a telefon). Tentokrát se ale nedostali do domu přes balkón ale zadními dveřmi (dostal jsem vynadáno, že nezamykám) a vzali - Simonovo PSP (Playstation portable s jednou hrou a memory kartou uvnitř - cca 270liber), jeho Pocket video recorder (taková věcička do kapsy, co nahrává video z televize, dostal ji k minulým vánocům - 400 a něco liber), Lujsinu videokameru (400iber), Tomův telefon (60liber) a 500liber v hotovosti z Lujsiny šuplíku. To je o čem víme. V korunách je to dohromady asi 68000 korun. Hmm.

Pamatuji se, že potom, co byl u nás ten klučina poprvý a kluci od nás zjistili, že můj foťák a mobil prodal kamarádům ve svém městě (asi za 50liber :-), a vše se vyjasnilo, tedy policie k němu přišla domů (dostali tip od nás), tak chodil na nějaká sezení, nebo oni chodili za ním, jeho rodiče museli zaplatit 30liber a má záznam... tak potom k nám ještě párkrát přišel jako SImonův kamarád, prostě jako součást jeho kamarádů se tu procházel po bytě spolu s ostatnímu a mně řekl, když jsem se jej zeptal, jestli je to on, kdo mi vzal fotoaparát, že on z toho má taky potíže, byla za ním policie a je na něj dohled.

Nicméně, od té doby stihl prý okrást již někoho v COlchesteru a teď nás, znovu, byl-li to on. Tentokrát to ale Lujsa asi nemůže vymoci na pojištění domácnosti, neboť řekla něco kvůli daním, že je tam nějaké omezení.. tak jen doufám, že místo pokažených vánoc (Simonova PSP byla jedním jeho předvánočním dárkem) a zkažené nálady (Lujsa, Tom, "já"? kdo je já? asi nikdo :-).. a tak nemůže být o zkažené náladě ani řeč) dostaneme z našeho milého přítele věci zpátky, ač je to poněkud neobvyklé a asi ne příliš pravděpodobné.

:-) ahoj oddaní přirozenému, moc nás není, ale o to je to krásnější



farao
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
 
Krádeže
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Co se jinam nevešlo :: Problémy-
Přejdi na: